Tel: 0850 532 85 05    Müşteri Paneli    Yardım   Banka Bilgileri     Yeni Kayıt

Sık Sorulan Sorular


1- Yazılım kurulumu size mi ait?

Evet seçtiğiniz yazılımları kurulumunu yapıyor ve kullanıma hazır hale getiriyoruz. Bizde kayıtlı e-posta adresinize alan adı panel adresi ve giriş bilgilerini tarafınıza iletiyoruz.


2- Yazılım kullanımı konusunda destek veriyormusunuz?

Yazılım kullanımı bazen zor anlaşılır olabilir bu konuda elimizden geldiğince destek olmaya çalışıyoruz ama sorumluluğun gene de sizde olduğunu belirtmek isteriz. İnternet üzerinde kullanmakta olduğunuz yazılımın yardımcı dökümanlarından faydalanabilir kendinizi bu konuda geliştirebilirsiniz.


3- Sizden aldığım yazılımın yayınlanması (hosting) size mi ait?

Yazılımların stabil, hızlı, verimli ve bozulmadan çalışması üzerinde bulunduğu sunucu bilgisayarlarının konfigürasyonu ve sunucu alt yapısının verimliliği ile de bağlantılı olduğundan yazılımların sunucu hizmeti ile beraber verilmesinden yanayız, yoksa sadece yazılımı sağlayıp ileride bir sorun yaşadığınız da sorunun sunucudan mı yoksa yazılımdan mı kaynaklandığını çözmek çok daha zor olacağından her iki tarafında(sunucu ve yazılım) birbirini suçlama durumlarının oluşmaması ve verdiğimiz hizmetin gerçek manasıyla sağlandığından emin olmak adına bu iki hizmeti bir arada vermeyi tercih ediyoruz.